Używane sprężarki i kompresory tłokowe

Jeżeli chcesz oszczędzić pieniądze i relatywnie małym kosztem kupić sprawną sprężarkę tłokową, wybierz używany egzemplarz z naszej oferty. Proponujemy szeroki wybór urządzeń spełniających kryteria użyteczności, które z powodzeniem nadają się do codziennej eksploatacji, nawet intensywnej. Znajdziesz u nas modele zarówno olejowe, jak i bezolejowe. Niezależnie od rodzaju zamówionej maszyny zapewniamy jej sprawne działanie.

Mimo że kupujesz model z rynku wtórnego, to masz gwarancję żywotności i wydajności. Wzbogacenie wyposażenia firmy czy warsztatu o dostępne w tej kategorii urządzenia to dobra decyzja zarówno z praktycznego, jak i finansowego punktu widzenia. Polecamy je w szczególności niewielkim przedsiębiorstwom i osobom, które dysponują ograniczonym budżetem na inwestycję w sprężarkę. Proponujemy korzystne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Sprawdź, gdzie tłokowe kompresory powietrza mają zastosowanie i dlaczego warto je u nas zamówić.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Używane kompresory tłokowe - zastosowanie

Wykorzystanie kompresów tłokowych zależy od ich typu. Powszechniej używane są egzemplarze olejowe, które cieszą się dużą popularnością zarówno w niewielkich zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych czy wśród firm sprzątających, jak i w pracach przydomowych i ogrodowych. Większe i wydajniejsze modele są z powodzeniem stosowane w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, transportowych, chemicznych i wielu innych, w których potrzeba dużej mocy.

Sprężarka tłokowa to bardzo uniwersalne i proste w eksploatacji urządzenie. Z kolei kompresory bezolejowe ze względu na swoje ekologiczne działanie i brak emisji zanieczyszczeń są używane w miejscach wymagających zachowania podwyższonych standardów bezpieczeństwa i higieny jak np. placówki medyczne czy edukacyjne. W porównaniu z olejowymi są mniejsze i poręczniejsze, co pozwala ich używać w różnych przestrzeniach, łatwo przewożąc i przenosząc z miejsca na miejsce. Sprężarki bezolejowe są też ekonomiczniejsze i praktyczniejsze w zastosowaniu, choć mniej wydajne niż egzemplarze smarowane olejem.

Sprężarki tłokowe - zalety

Wszechstronność to jeden z kluczowych aspektów, które decyduje o popularności sprężarek tłokowych. Wykorzystuje się je w bardzo licznych i różnorodnych gałęziach przemysłu, a także w sektorze usług, podczas gdy najmniejsze modele kupowane są z myślą o przydomowej, ogrodowej czy garażowej eksploatacji. Uniwersalność kompresorów z tej kategorii polega także na możliwości dołączenia ich do istniejących już instalacji. Znaczenie przy wyborze ma oczywiście cena, ponieważ dostępne w naszej ofercie modele tłokowe kosztują stosunkowo niewiele, szczególnie w porównaniu z nowym fabrycznie sprzętem.

Użytkowanie tego rodzaju sprężarek jest łatwe i bezawaryjne ze względu na prostą, a zarazem trwałą i odporną na działanie czynników zewnętrznych konstrukcję. Z tego samego względu sprawnie przebiegają serwisy i ewentualne naprawy. Kolejna kwestia, która stanowi przyczynę popularności kompresora tłokowego, to różnorodne parametry wydajnościowe. W zależności od potrzeb można kupić egzemplarz zapewniający bardzo wysokie, średnie lub niskie ciśnienie.

Używane kompresory tłokowe do Twojego warsztatu

Zastosowanie sprężarek oferowanych w poniższej kategorii obejmuje m.in. warsztaty – zarówno samochodowe, jak i przydomowe. Szeroki wybór urządzeń pozwala na dobranie egzemplarza ściśle pod kątem indywidualnych potrzeb, którego wydajność, rozmiary i sposób działania są dostosowane do określonego przeznaczenia. Składając u nas zamówienie na używane kompresory tłokowe, kupujesz całkowicie sprawny i dokładnie przetestowany sprzęt po gruntowym przeglądzie i serwisie przeprowadzonym przez zespół doświadczonych mechaników. Różnica w porównaniu z nowym urządzeniem sprowadza się do daty produkcji i przede wszystkim ceny zakupu, która w naszej ofercie jest wyraźnie niższa. Dzięki temu oszczędzasz duże pieniądze, bo różnica pomiędzy kosztem zakupu fabrycznego a używanego modelu pozostaje w Twojej kieszeni.

Sprawdź dostępny asortyment i wybierz sprężarkę odpowiadającą Twoim wymaganiom, która bezawaryjnie będzie służyć jeszcze przez wiele lat. Oszczędź pieniądze przy zachowaniu wysokiej jakości zakupionego sprzętu!