Używane osuszacze powietrza

Korzystając z poniższej oferty, możesz zamówić używane sprężarkowe osuszacze powietrza, które efektywnie usuwają z pomieszczeń nadmiar zgromadzonej wilgoci – pozwalają utrzymać jej optymalny poziom w każdym miejscu. Dzięki temu m.in., zapobiegają powstawaniu grzybów i pleśni. Oprócz tego są bardzo przydatne w czasie prac budowlanych i remontowych np. przyspieszając schnięcie farby. Pamiętaj, że mokre ściany mogą zwiększać koszty ogrzewania, a także powodować przykry zapach. Dlatego warto wybrać proponowane maszyny, które idealnie sprawdzą się np. w magazynach, warsztatach czy pralniach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Używane sprężarkowe osuszacze powietrza

Dostępny w naszym asortymencie używany sprężarkowy osuszacz powietrza ma szerokie zastosowanie zarówno w firmach, jak i prywatnych domach. Ogólna zasada jego działania opiera się na przemieszczaniu tlenu, zasysaniu go, przepuszczeniu przez filtr lub specjalną substancję higroskopijną. Następuje skroplenie, woda spływa do pojemnika, a na zewnątrz wydostaje się, ocieplony suchy gaz. Korzystając z naszej oferty, zamówisz urządzenia w wersji:

  • membranowej,
  • adsorpcyjnej,
  • ziębniczej.

Parametry osuszaczy powietrza

Sprzedawane przez naszą firmę używane sprężarkowe osuszacze powietrza mają równie dobre parametry techniczne, co produkty nowe. W efekcie są doskonałym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić na inwestycji w nie. Kluczowym parametrem, na który trzeba zwrócić uwagę przy zakupie, jest wydajność, określana w litrach na minutę lub godzinę. Bardzo istotne jest również ciśnienie robocze. Proponowane urządzenia są bardzo proste w użytkowaniu, gdyż po włączeniu działają bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji użytkownika.

Najlepsze używane urządzenia do osuszania powietrza

Oferujemy wiele modeli tych urządzeń. Wszystkie używane sprężarkowe osuszacze powietrza są w dobrym stanie technicznym i gotowe do pracy w każdych warunkach. Gwarantujemy niezawodność ich działania oraz dużą wydajność. Nasz asortyment jest dostosowany do wymogów różnorodnych Klientów, w tym potrzeb dużych i małych zakładów przemysłowych. Chętnie zapewnimy wsparcie techniczne, pomagając w wyborze odpowiedniej maszyny. Zachęcamy do zakupu!