Sprężarki i kompresory używane

W tej kategorii znajdziesz używane kompresory powietrza. Oferowane sprężarki wyróżniają atrakcyjne ceny oraz doskonały stan techniczny. Ich sprzedażą zajmujemy się od lat, dlatego potrafimy starannie i skutecznie selekcjonować urządzenia, tak aby ich zakup spełnił indywidualne wymagania i pozwalał na wykonywanie niezbędnych prac. Dostarczamy wyłącznie w pełni sprawne egzemplarze, które są gotowe do użycia i montażu. Szeroki wybór, korzystne ceny i profesjonalna obsługa sprawiają, że dostępne w naszej ofercie używane kompresory i sprężarki powietrza cieszą się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i w różnego rodzaju firmach. W razie jakichkolwiek pytań udzielamy wyczerpujących odpowiedzi i pomagamy w doborze odpowiednich egzemplarzy, które najlepiej nadają się do określonego przeznaczenia.

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

1 2 3 4

Dlaczego warto kupić używaną sprężarkę?

Nowy kompresor powietrza to relatywnie duży wydatek, dlatego nie każdego na niego stać. Niektóre modele, np. marki Ceccato, kosztują na rynku pierwotnym kilkanaście, a nawet ponad 20 tys. zł. Tymczasem używany egzemplarz otrzymasz w naszym sklepie taniej nawet o kilkadziesiąt procent. Wskazujemy przebieg urządzenia, a przed sprzedażą upewniamy się, że deklarowany stan techniczny odpowiada opisowi w ofercie. Możesz obejrzeć dokładne zdjęcia dowolnego produktu i skontaktować się w celu uzyskania szczegółów oraz odpowiedzi na ewentualne pytania, czy wątpliwości. Każda sprężarka w tej kategorii jest wyselekcjonowana pod kątem jakości, niezawodności i jak najdłuższej żywotności.

Dzięki kompresorowi powietrza z rynku wtórnego niższym kosztem rozwiążesz kwestię wysokiego ciśnienia gazu oraz jego wydajnego przepływu. Warto inwestować w sprawdzone rozwiązania, które mają zastosowanie w systemach pneumatycznych. Dzięki nim uzyskujesz wydajność i bezpieczeństwo w takich miejscach jak:

  • stacje benzynowe,
  • warsztaty motoryzacyjne,
  • obiekty produkcyjne.

Nowoczesne i wydajne kompresory używane

Wiemy, czego potrzebują klienci zainteresowani używanymi kompresorami, dlatego oferujemy różnorodny asortyment, który znajduje zastosowanie w wielu branżach. Aby cieszyć się efektywnością sprzętu przez długi czas, dokonując wyboru, warto kierować się następującymi parametrami:

  • ciśnienie (w barach),
  • moc silnika (w kilowatach),
  • wydajność (stosunek litrów na minutę).

Każda sprężarka w kategorii, którą przeglądasz, ma solidną konstrukcję i gwarantuje wysokie parametry użytkowe. Przed udostępnieniem do sprzedaży przechodzi gruntowny przegląd, co pozwala na zapewnienie pełnej sprawności.

Używane kompresory łopatkowe

Jeżeli szukasz kompresorów łopatkowych o typowo przydomowym zastosowaniu, wybierz naszą firmę. Oferujemy używane egzemplarze w dobrym i bardzo dobrym stanie, zawsze w konkurencyjnej cenie. Dostępne sprężarki działają z niskim ciśnieniem, dlatego idealnie nadają się do prac w garażu, piwnicy czy ogrodzie. Są wytrzymałe i projektowane na całe lata wydajnego działania. Co równie istotne, używana sprężarka łopatkowa jest tania i prosta w użytkowaniu. Jej niepodważalne atuty to też prostota obsługi oraz niska cena eksploatacji.

Używane kompresory śrubowe

Śrubowe kompresory zapewniają czyste, wysokojakościowe powietrze, dzięki czemu można z nich korzystać we wszystkich zakładach o zwiększonych wymogach sanitarno-technologicznych. W zależności od wariantu są to sprężarki na olej lub bezolejowe. Te drugie stosuje się m.in. w papiernictwie i branży elektronicznej. Używany kompresor śrubowy nadaje się do nieprzerwanej pracy. Warto go polecić także ze względu na łatwość konfiguracji oraz odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne, która wpływa na bardzo długą żywotność i niezawodność.

Używane kompresory tłokowe

Tłokowa sprężarka cieszy się mianem sprzętu uniwersalnego i łatwego w montażu. Technologia jej wykonania znajduje zastosowanie m.in. w zakładach samochodowych, wulkanizacyjnych czy ślusarskich. Świetnie sprawdza się we współpracy z urządzeniami pneumatycznymi jak np. obrabiarki. Olejowe warianty kompresorów tłokowych są chętnie montowane w placówkach medycznych czy zakładach spożywczych, gdzie wymaga się możliwie maksymalnej sterylności. Używane modele w naszej firmie są dostępne w atrakcyjnych cenach.